ANDROID FOR KIDS

1. Робота з Android Studio. Перша Андроїд-програма. Структура Андроїд-проекту. Поняття класу як контейнеру для збереження та обробки даних, що візуалізуються на вікні екрану. Java- та xml-коди в Android-додатках. Метод setContentView, Формування екрану запуску гри Flappy Birds засобами activity_main.xml.

2. Поняття наслідування. Класи Activity та View. Конструктори класу. Поняття об’єкту класу. Метод onDraw класу View. Координати вікна. Класи Canvas, Paint, Color. Методи setColor, drawCircle класу Canvas. Розміщення одного кола на вікні. Зміна розміру, координат центру, кольору кола. API класу Color.

3. Методи drawRect, drawLine класу Canvas, setStrokeWidth класу Paint. Розміщення декількох кіл та прямокутників на вікні одного та різних кольорів. API класів Canvas, Paint. (Три кола: сніговик, Мікі Маус, чотири кола: неваляшка(ванька-встанька), два прямокутники + два кола: автомобіль).

4. Робота із зображеннями. Класи ImageView, Bitmap, BitmapFactory. (Сніговик, Мікі Маус неваляшка з обличчям).

5. Переміщення геометричних фігур. Об’єднання фігур в єдину конструкцію. Класи Path, Matrix. Переміщення об’єднаних фігур. (Переміщати автомобіль вправо/вліво, догори/донизу, нахиляти неваляшку вправо/вліво).

6. Flappy Bird. Розміщення нерухомої пташки із змінним положенням крил. Масиви. Оператори розгалуження if, if-else.

7. Flappy Bird. Рух пташки по вертикалі. Метод onTouchEvent. Запобігання виходу пташки за межі екрану.

8. Flappy Bird. Робота із колонами – нерухомими та рухомими.

9. Flappy Bird. Визначення перетину пташки з колонами.

До кожного уроку додаються методичні матеріали із завданнями. З методичними матеріалами до уроку за темою 1 можна ознайомитись за посиланням
Урок 1

Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lenevo firmware
Download WordPress Themes
udemy free download