Напрям – on-line технології

Досвід успішного навчання старшокласників протягом 2015-2017 років в декількох спеціалізованих класах та гуртках надихнув до залучення у проект максимально можливої кількості українських школярів, які мріють стати професійними розробниками програмного забезпечення, незалежно від місця їх проживання та наявності там відповідного навчального закладу. Використання сучасних освітніх технологій дистанційного навчання зробило це реальним вже зараз.

В кінці листопада 2017 близько 100 учнів 8…11 класів – переможців та призерів обласних олімпіад з математики, фізики, інформатики та інформаційних технологій з різних за величиною населених пунктів 18 областей України розпочали дистанційний Java-тренінг. І вже в березні 2018 отримано два Oracle-сертифікати учнями 9-го та 11-го класів з Краматорська та Волині. Процес навчання та сертифікації продовжується…

З 17 — го квітня додатково починається другий потік дистанційного Java-тренінгу для старшокласників – переможців та призерів обласних олімпіад вже 2018-го року. Для учнів 11-х класів успішне завершення Java-тренінгу відкриває двері до ранньої дуальної освіти вже з вересня 2018 року. Учні 8…10-х класів продовжать професійне входження до ІТ галузі проектним практикумом у літньому ІТ-таборі в Карпатах.

09.11.2015