Про тренінг

Метою дистанційного Java-тренінгу є попередня навчальна підготовка школярів для участі у XVIII Всеукраїнському турнірі юних інформатиків. Школярам запропоновано наступний алгоритм:

— травень…червень 2019 — дистанційне навчання мові програмування Java,
у разі успішних результатів навчання:
— друга половина червня 2019 – командний проектний практикум,
— липень…вересень 2019 – командна робота над проектним завданням турніру,
— жовтень…листопад 2019 – участь у обласних та фінальному етапі турніру,
— грудень 2019…червень 2020 – навчання на базових курсах SoftServe Academy,
— з вересня 2020 – участь у проекті дуальної освіти (для цьогорічних десятикласників).
Завдяки участі Всеукраїнського Благодійного фонду Юрія Дерев’янка, з яким наша громадська організація успішно співпрацює з 2012 року, започаткувавши проект “Школяр — програміст”, для школярів та шкільних вчителів інформатики дистанційний тренінг є БЕЗКОШТОВНИМ, а завдяки фінансовій допомозі однієї з найбільших в Україні ІТ-компанії SoftServe участь у фінальному етапі турніру однієї шкільної команди з кожної області України також буде БЕЗКОШТОВНОЮ.

Програму тренінгу адаптовано під вимоги сертифікаційного іспиту корпорації Oracle (власника мови програмування Java) 1Z0-808 Oracle Certified Associated, Java SE8 Programmer 

Якщо Ви хочете навчитись просто “кодити” – Вам буде нецікаво. Але якщо Ви хочете в деталях розуміти Java SE-код – базу для подальшого свідомого опанування кодів практично довільної складності для Android – ми з Вами “на одній сторінці”.

Програма тренінгу збігається із основними положеннями навчальної програми курсу за вибором “Програмування на Java” , схваленої в 2019 році Міністерством освіти та науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.Заняття відбуватимуться в режимі двох вечірніх вебінарів на тиждень: по вівторках та п’ятницях, в т.ч. одну годину на тиждень буде присвячено відповідям на запитання слухачів.

01.04.2018