Дуальне навчання

Шановні абітурієнти-2017 – майбутні айтішники!

Запрошуємо вас спробувати свої сили стати junior Java-розробниками в кінці цього літа!

Отримати можливість працювати над реальним проектом в ІТ-компаніях з 1 вересня цього року!

Вчитись в Україні за програмою, де КОЖНА навчальна дисципліна відповідатиме потребам проекту, над яким ви працюватимете в компанії!

І вас, і нас дістало багато що у нашій освіті!

Ми пробуємо це розрулити!

Спробуйте!

(Не дивуйтесь кількості знаків оклику: наш проект – сам як знак оклику :)

А тепер – конкретика…

Алгоритм дій цього літа:

rozklad
Повна програма літнього інтенсив-навчання – у файлі Програма навчання

Реєстрація для участі в проекті — за посиланням https://javagr8-dual.smartme.university/

І наостанок

Майбутній студент має мати абсолютну гарантію безпеки від ризику помилки у прийнятті рішення щодо вибору напряму і місця подальшого навчання. В нашому проекті ви ризикуєте хіба тим, що втратите літо… На те, щоб стати Java-розробником…

Алгоритм захисту абітурієнта при поданні документів та вступу до вітчизняних ВНЗ містить наступні кроки.

1.Серед дев’яти заяв на чотири спеціальності, що потенційно може подати абітурієнт-2017, просимо зарезервувати одне місце для вступу до Державного університету телекомунікацій на одну зі спеціальностей: “Комп’ютерні науки” або “Комп’ютерна інженерія” – в залежності від наявного комплекту конкурсних предметів.

2.В період подання документів до вступу у ВНЗ (12…26 липня) подати заяви до всіх ВНЗ, відібраних попередньо, і, крім того, — до Державного університету телекомунікацій на одну зі спеціальностей: “Комп’ютерні науки” або “Комп’ютерна інженерія”.

  1. До 18.00 5-го серпня подати оригінали документів для вступу на бюджетне місце у обраний ВНЗ згідно оприлюднених рейтингових списків.
  2. В період 21…31 серпня пройти співбесіду в ІТ-компанії та у випадку підписання контракту на проходження стажування з 1-го вересня в ІТ-компанії та оплати компанією вартості навчання в Державному університеті телекомунікацій подати до 30-го вересня оригінали документів до Державного університету телекомунікацій.

Рівень ризику абітурієнта – втрата однієї з дев’яти можливих заяв до вступу…

 

21.06.2017